Silvan Triko Polo Yaka, Triko Bant, Ribana, Petek Örgü Yaka Bant Firması

Silvan Triko Polo Yaka, Triko Bant, Ribana, Petek Örgü Yaka Bant Firması

Onur Triko Olarak Türkiye’nin her yerine triko, yaka, bant, ribana, kol bantı, etek bantı, tik tak bant, petek örgü yaka, petek örgü bant işlerinizi yapmaktayız. 0 212 549 86 32 sabit numaralarımızdan ve +90 532 440 66 57 whatsapp hattımızdan ve info@onurtriko.com.tr mailinden bizlere ulaşmanız ve istediğiniz modelleri whatsapp ve mail iletişim kanallarımızdan atmanız yeterli olacaktır. Türkiye’nin her yerine imalatımız vardır.

+90 532 440 66 57

Ribana ( Kaş Korse Triko Kumaş, Kaş Korse Triko Bant, Montluk Ribana, Polyester Triko Bant)

Örme ve dokuma grubunda kullanılan 2×2 örgü şeklinde imalatı yapılan 20/1, 30/1 ve 40/1 polyester ipliklerin kullanıldığı asıl olarak yuvarlak örme makinelerinde üretimi yapılan fakat yuvarlak örgü makinelerinde örgü miktarı ve ölçülerin problem olmasından dolayı daha çok kalın(99) makinalarda üretilen tamamlayıcı ürünlerdir.

-Tshirt

-Sweetshirt

-Eşofman

-Kaban

-Pantolon

Gibi ürünlerde tamamlayıcı olarak kullanılır.

Müşterilerimizin kumaş rengine uygun olarak hazır kartela stoklu renklerinden seçmiş olduğumuz pamuk, polyester ya da dikiş ipliği kullanarak çok az renk sapmasıyla boyahane ortamında yıkanarak son halini alması sağlanmış olur. Bu durumda bazı renkler hazırda bulunmamaktadır. Böyle bir durumda ya özel iplik rengi boyatarak ya da ham iplikten örüp boyatarak sonuca ulaşılır.

Triko Bant (Bant, Triko Bant, Kol Bantı, Etek Bantı)

Ringel, süprem, pike kumaşlarından oluşan tişörtlere tamamlıyıcı ürün olarak kol ve eteklerine takılan 20/1, 30/1 ve 40/1 penye, karde, openend ve polyester ipliklerden 7, 12, 14, 16, 99 makinelerde istenilen renge göre üretilen tamamlayıcı üründür.

  • Kol Bandı
  • Etek Bandı

Triko Polo Yaka (Triko Yaka, Yaka, Polo Yaka)

Ringel, süprem, pike kumaşlarından oluşan tişörtlere tamamlayıcı ürün olarak yakalarına takılan 40/1, 30/1 ve 20/1 penye, karde, openend ve polyester ipliklerden 7, 12, 14,16,99 makinelerde üretilen tamamlayıcı üründür .

Petek Örgü Bant

Ringel, süprem, pike ve bunun  gibi kumaşlarda kullanılan kısa iğne, uzun iğne de aktarma sistemini kullanma marifetiyle ortaya çıkan petek görüntülü yakayı  tshirt’ lerde tamamlayıcı ürün olarak kullanılan üründür

-Tüm ürünlerde talep ve isteğe bağlı likralı olarak yapılır.

Petek Örgü Yaka

Ringel, süprem, pike, kumaşlarından oluşan tişörtlere tamamlayıcı ürün olarak yakalarına kısa iğne, uzun iğne’ de önden arkaya arkadan öne aktarma sistemini kullanma marifetiyle ortaya çıkan petek görüntüsünü alan yakayı ürüne istenilen renklerde üretilen tamamlayıcı üründür.

-tshirt

-sweettshirt

-mont

Notlar:

Onur Triko bünyesinde; TRİKO ÖRME – Triko Hazır Giyim, Yaka ve Bantlar, ŞERİT- Tik Tak ve Raşel konusunda hizmet vermekte olup, mamüllerimiz çeşitli makine gruplarında üretilerek, tek ve çoklu renk olarak çalışabilmekteyiz.

Çok renkli örme, tik-tak şeritler Onur triko bünyesinde üretilmektedir.

Muhtelif polo yaka ve kol bantları Onur triko bünyesinde üretilmektedir.

Tekstil ürünlerinde aksesuar olarak kullanılan ribana çeşitleri, Onur triko bünyesinde üretilmektedir.

Nopenli bant
Jakarlı bant
Petek örgü bant
Düz örgü bant
Saç örgü bant
Çift plaka bant
İntersiye tiktak
Fitilli bant
Çift taraflı bant
Yazılı bant